V radiožurnálu s Lucií Výbornou
Radiožurnál host Lucie Výborné
Publikováno od Peggy
11. 6. 2021
Hustý! Konečně se přiblížila k sedmičkám. Cesty 'šafrán' a 'odvážných žen' mi dnes udělaly fakt mega radost. Tak možná je ta Spirulina @spiralps_ zázračná? Nevím 🤣 Ale mám tak dobrou v nákladu 🥳. Po dlouhé době se cítím super zdravě a fit a chci pokračovat 😉 tohle je můj život. Jó. Nový level na obzoru.Vánoční stres mě naštěstí míjí. Vánoce plné dárků jsem u nás zrušila a má skvělá rodina mě v tom podpořila. 'Jen' se slavnostně sejdeme. Bez dárků ;). V pohodě. Za to jsem tak vděčná ❤️.Původně jsem dnes chtěla na své nové skialpy #dynafit z @rock_point ... Ale sníh zmizel a na hřebeni zůstal hlavně led.Taky čekáte až nápadně? Snad o svátcích?  To by byl ten pravý dárek❄️☃️😉
80 0

O kopcích, o sněhu a o sbírce. O tom jsme si povídali s Luckou Výbornou ve středečním vysílání. Zatímco my se na každém ze 14 alpských vrcholcích snažíme nastoupat výšku Mount Everestu, Josef Zimovčák s pelotonem objíždí Česko v rámci svého sportovního projektu Na kole dětem. Rozhovor, na který se nám dostalo už několik kladných ohlasů, najdete tady.

 

Děkujeme Lucce za nápad a hezké propojení.

Ale hlavně děkujeme Vám, našim dárcům, za neuvěřitelnou podporu sbírky pro „naše“ vybrané děti. K dnešnímu dni máme vybráno přes 157.000Kč!

A již teď pro vás máme i první výsledky. Na klinice Axon věděli, že je potřeba, aby Dominik do léčby nastoupil co nejdříve. Proto mu umožnili nastoupit do léčby dříve, než se peníze vyberou. A po měsíční neurorehabilitační léčbě, která se zpětně ze sbírky zaplatí, se Dominik naučil sám chodit! Z Itálie jsme si s jeho rodiči dali videoohovor a nevěřili jsme vlastním očím.

Tonička, která měla podle doktorů být celý život odkázána na lůžko, už umí sama sedět. Bez opory.

Takové jsou novinky z posledních dní. O dalších úspěších vás s radostí budeme informovat.

Máme z toho nesmírnou radost! Děkujeme. <3

 

tonička a dominik

Pin It on Pinterest

Share This