Report z poloviny – video
Korona Himálaje - 14x Everesting - report z poloviny
Published by Palonc
27. 5. 2021
JSME DRUZÍ! Jeli jsme bomby jako kámen! Byla to tak hustá jízda, že tohle je jediná fotka, co jsem vyfotila😂Sakra, já bych jela hned zase🙈😊 Atmosféra, jakou jsem v životě nezažila. Díky hrozně moc všem- organizátorům, našemu týmu a i všem týmům ostatním týmům. Příběhy, co se tady tvoří a pot, který na tomto závodě kape má smysl!
48 0
Jsem unavenější, než jsem si myslela, že budu. No, DOBŘE MI TAK! :D, říkám si v kopcích. Třeba se z toho poučím? (... asi ne🙈, je to v našem týmu totiž super zábava)Ale včera jsem se znovu narodila. Brutálně obézní mladá řidička mě totiž neviděla na kruhovém objezdu. Neviděla mě tedy ani potom, co mě !těsně! nesrazila přímo zepředu a neohlédla ani když jsem řvala strachem a následně zlostí. No, tak aspoň že to moje přišlápnutí na poslední chvíli vyšlo 🤪😊😊. Pérfektnííí!
89 0
Nevyslovitelné díky vám všem. Za gratulace k Mílím i přání k svátku! Moc si toho vážím. Je toho hodně co vám chci říct, tak začnu postupně a budu pokračovat zítra a další dny.Posledních 100km do cíle jsem si myslela, že snad ani nemůžu dát. Že nakonec dokážu 'přišlápnout' a stihnout o čtyři minuty hranici deseti dní bylo pro mě osobně velké překvapení. Věděla jsem, že jsem se zlepšila, ale že !tolik! by mě vůbec nenapadlo. Ne po Covidové a rehabilitační pauze. A že i s celodenní časovou ztrátou s navigací stihnu deset dní? "No ty vogo, to jen něco," říkám si v duchu. A můžete za to z velké části právě vy. Viděla jsem, jak mi fandíte a s tím prostě nešlo vzdát. DĚKUJI PŘÁTELÉ! Obrovské poděkování patří @palonc.adventure , který pro vás dělal sítě a byl mi oporou na telefonu vždycky ve chvíli, když už jsem myslela, že jiná cesta než vzdát pro mě není. Nevyslovitelné díky patří trenérovi @ondrasekpavel z @andrlesport - bez něhož bych neběhala a nezlepšovala se. Cítím se díky tobě mnohem výkonnější a spokojenější, ne jako před rokem- kdy jsem si myslela že prostě už asi nikdy nebudu běhat :). Srdečné díky mému zachránci @belospisak bez kterého bych v Popradu vzdala. Jako fakt.. Od odeslání vzdávací SMS chyběl kousek! A tím to nekončí. Jsou tu moji partneři, co za mnou stojí. Největší díky, že vás mám! @pavelkopka z @isoma_sro a firmám @rock_point@lapierrebikecz@mojekolo.cz@bikebrothers_import@squirtcyclingproducts@hirzl_gloves@apidura@spiralps_ @anvknives@_edgarpower_@tilak_clothes@olomoucky_kraj@sumperk.cza předem i za tu nejlepší pozávodní masáž @maser.mira 😘❤️😊
105 1

Jakých bylo Prvních 7 Everestingů? Na cestě jsme už přes měsíc, trochu jsme si zavzpomínali a shrnuli, i s obrazem, jaká vlastně ta první sedma byla! A věřte mi, bylo na co vzpomínat… A to jsme teprve v polovině. 😀

Navštívili jsme Itálii i Francii, Alpy i Dolomity, prošli si lepšími i horšími momenty. Kde nám bylo nejlépe a kde naopak nejhůře? Jestli nás to pořád baví nebo jsme se chtěli na to všechno už dávno vykašlat? To všechno  i něco navíc se dozvíte v tomto videu. Mějte se a držte nám palce do další sedmy.

 

!!! V rámci projektu probíhá dobročinná SBÍRKA na neurorehabilitační léčbu pro děti!!!
https://www.darujme.cz/projekt/1204613​​

Srdečně děkujeme všem dárcům.

Pin It on Pinterest

Share This