Je vybráno přes 50.000 Kč! Děkujeme!
sbírka pro pět dětí
Publikováno od Peggy
13. 5. 2021
Hustý! Konečně se přiblížila k sedmičkám. Cesty 'šafrán' a 'odvážných žen' mi dnes udělaly fakt mega radost. Tak možná je ta Spirulina @spiralps_ zázračná? Nevím 🤣 Ale mám tak dobrou v nákladu 🥳. Po dlouhé době se cítím super zdravě a fit a chci pokračovat 😉 tohle je můj život. Jó. Nový level na obzoru.Vánoční stres mě naštěstí míjí. Vánoce plné dárků jsem u nás zrušila a má skvělá rodina mě v tom podpořila. 'Jen' se slavnostně sejdeme. Bez dárků ;). V pohodě. Za to jsem tak vděčná ❤️.Původně jsem dnes chtěla na své nové skialpy #dynafit z @rock_point ... Ale sníh zmizel a na hřebeni zůstal hlavně led.Taky čekáte až nápadně? Snad o svátcích?  To by byl ten pravý dárek❄️☃️😉
80 0
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

 

Náš „Himálajing“ provází DOBROČINNÁ SBÍRKA pro pět dětí. A vy, naši skvělý dárci, se tak stáváte součástí nejen našeho stoupání, ale i boje o lepší životy těchto pěti bojovníků. Děkujeme za vaše dary!

Dosáhli jsme prvního velkého milníku a máme vybráno již přes 50.000 Kč! Děkujeme!

Myšlenka sbírky je jednoduchá. „Lidé, kteří obdivují naše výkony, mohou podpořit sbírku pro děti, které musí bojovat každý den.“ Pro tento projekt jsme se spojili s organizacemi Dobrý Anděl, Pink Bubble, Nadace Via a klinikou AXON. Společně chceme vybrat 250.000 Kč a podpořit pět příběhů.

 

Matýsek dobročinná sbírka pro pět dětí

 

Než jsme uspořádali tuto sbírku, všechny děti jsme navštívili. Bylo to docela složité, protože cílem naší cesty byla i mestečka poblíž Přerova, Teplic a Karlových Varů. Ale chtěli jsme přesně vědět, komu budeme pomáhat. O to více a srdečněji Vám teď, poté co jsme se s dětmi seznámili, děkujeme. Podpora, která míří za nimi má v našich očích velký smysl.

S těmito dětmi jsme v myšlenkách při každém stoupání. Mají naše obrovské uznání.

 

Tonička sbírka pro pět dětí

 

Všechny příběhy do jednoho jsou dojemné, smutné, ale zároveň krásné a nadějné. Provází je velký boj, mnohem větší než je ten náš v sedlech kol v Alpách. Na konci je však naděje, že budou samostatné. Všechny spojuje jedno – chtějí a makají. O příbězích každého z nich si můžete přečíst na stránce sbírky.

Pin It on Pinterest

Share This