DĚTI KORONY HIMÁLAJE
Publikováno od Peggy
23. 7. 2021
When I first came to New Zealand I didn’t own  hiking boots. I hiked everywhere in shit Nike trainers. I went home, told my dad and he frog marched me to a shop and bought me an early Christmas present. My first ever pair of hiking boots. It kick started my obsession with hiking. I would strap on my boots and head to the hills as much as possible. Five years on, I sit on a pro hiking team, hike for fun, for work and for an escape. I’ve got a good list going already for this season…-Alex Knob-McKenzie Hut-Gertrude Saddle-Nelson Lakes-Mt Fyfee -Brewster Hut-Mueller (of course) And the Milford track I don’t know if i will ever be able to put into words how packing a bag, lacing up my boots and heading in to the hills makes me feel. Maybe just take a look at my face, that tells it all.Where are you heading this season? Tell me here so I can add them to my list👇🏻
1456 52
You never know what you mind find when hiking in Fiordland but you may run into one of our native friends... How beautiful does a Kea look in flight? 📷 tectonic_tammy - Luxmore Hut #LoveFiordland #FiordlandNZ #FiordlandBeyondBelief #FiordlandGreatEights
2472 38
*みなさん、おはようございまーす。第4回フォトコンテスト『私のベストリポスト編』はただ今開催中です☆過去にご自身のPOSTされたお写真の中からこれだ!って言う勝負の写真でやまステのDMまでエントリーをお願いします!応募方法は4/20のPOSTに記載しています☆優勝者には賞金10,000円を贈呈させて頂きます♪それでは、今日のエントリーされたお写真の紹介です!—-✄———-✄———-✄—-—-✄———-エントリーナンバー021私のベストリポストamy.misato• • • • • •Kepler Track🇳🇿.kepler  track20.1.2-20.1.3.走り出したくなるけどやっぱり、ゆっくり歩いて楽しみたい。#greatwalks #グレートウォーク#keplertrack #ケプラートラック#野遊び #mountain #mountains #mountaineering#hiker #hike #longtrail #ロングトレイル#rototo #hikertrashrototo#ogawand #ogawandacperience#axespuin #アヲネロショート#atelierbluebottle#hyakkeime #やまポトレ #私の山フォト #山フォトコン #yamap55 #ヤマップ #山好き #山好きな人と繋がりたい #山すたぐらむ✐☡✐☡✐☡✐☡✐☡✐☡✐☡✐☡✐☡エントリー作品はタグ付けで紹介させて頂きます!優勝賞金は10000円!皆様からのエントリーお待ちしています!登山してるお友達も、登山してないお友達も👇👇👇のコメント欄で、会話していってくれたら嬉しいです🤗✽.。.:*・゚ ✽.。.:*・゚ ✽.。.:*・゚ ✽.。.関西女子登山部☆やまびとステーション▲▲▲https://yamabito-station.comやまステ▲ヤマップアカウントhttps://yamap.com/users/413080のぞみの登山ブログhttps://ameblo.jp/yamabitostation/北欧生まれのアイウェアメーカーメシーウィークエンド🕶️messyweekendcoクーポンコードyamabito.stationで全品15%オフ返品・送料無料2年の商品保証
873 18

Jeden z nejdojemnějších dní projektu Korona Himálaje je za námi. Po třech měsících jsme se setkali s dětmi z naší sbírky. Až na Dominika, který měl několik dní teplotu, jsme měli možnost vidět pokroky u všech dětí, pro které jsme vybírali.

 

Co přesně se u dětí za tři měsíce změnilo?

 

Matýska jsme v den našeho setkání na chvilku vytáhli z právě probíhající rehabilitace. Za dobu co jsme ho neviděli se naučil krátce chodit ve speciálních ortézách a s chodítkem. Humor ho neopustil. V jeho přítomnosti nám bylo opět moc fajn. Tvrdě maká. Své nohy napne výrazně více než předtím. Už se těším, jak se jednou půjdeme společně projít! S jeho zápalem to bude brzy.

 

 

Tonička, dívenka mého srdce, mi při přivítání řekla, že by chtěla taky obejmout. Zrovna jsem se vítala objetím s její zdravou sestrou. To mě od Toničky pohladilo hned dvakrát. Zaprvé, moc ráda jsem ji objala. Zadruhé, bylo slyšet, jak se Tonička zlepšila v mluvení. To nejdojemnější ale přišlo až záhy. Při loučení a dalším objetí mi tato princezna řekla „mám tě ráda“ a když jsem ji odpověděla, že já jí taky mám moc ráda, objala mě tak pevně, že jsem tomu těžko dokázala uvěřit. Je tak drobná a přitom tak silná.

 

 

Adrianka se také neuvěřitelně zlepšila. A to tak moc, že jsme byli z toho úplně v šoku (pozitivně) na první pohled. Kam se pohybově i komunikačně posunula za ty tři měsíce je obdivuhodný a s napětím budeme čekat, jakých výsledků tato bojovnice dosáhne po nadcházejícím dvojbloku rehabilitací v Axonu. Zatím ještě tato dívenka nemluví, ale po prázdninách nastoupí do školy, což se úžasné!

 

 

Maruška dál usilovně pracuje na své budoucnosti. Mimo téměř každodenní vydělávání na brigádě plánuje vše potřebné k tomu, aby mohla brzy opustit dětský domov a postavit se na vlastní nohy. Všechna čest, jak do to dospělého života jde.

 

 

Dominik měl teplotu, takže jsem ho neviděli tento den naživo, ale při posledním videohovoru jsme viděli, že rehabilitace pro něho měla velký smysl. Začal totiž chodit!

NAŠI MILÍ DÁRCI, MOC VÁM DĚKUJEME!

Děti, fandíme vám v dalším cvičení!

 

Sbírka ještě chvíli zůstane otevřená na:
https://www.darujme.cz/projekt/1204613

 

Pin It on Pinterest

Share This